Снимка: Chernomorepfc.bgОтборът на Черно море записа разгромна победа в първия

...

Черно море громи на старта на Елитната до 19 години

Снимка: Chernomorepfc.bg

Отборът на Черно море записа разгромна победа в първия си мач за сезон 2021/2022 година в Елитната група до 19 години. “Моряците ” на Мартин Христов разпиляха отбора на Спартак Плевен с 5:0 на стадион “Корабостроител ” под Аспаруховия мост. През целия дуел варненци бяха по-добрия тим на терена и не оставиха шансове на своя противник.

След няколко положителни офанзиви в 18-ата минута Черно море откри резултата. Петър Иванов получи топката зад тила на отбраната, изпревари вратаря и осъществя за 1:0. В 35-ата минута след добра офанзива отдясно, Николай Златев изведе Марин Петков самичък против вратаря, който вкара за 2:0. До края на първата част Иван Томов и Тони Иванов можеха да създадат резултата типичен само че пропуснаха положителни положения.

След почивката Теодор Тотев вкара за 3:0 в 57-ата минута, а в 60-ата Марин Петков майсторски копна топката над вратаря за 4:0. Крайното 5:0 оформи влезлият на промяна Николай Трифонов в 85-ата минута след пас на Николай Златев.

В идващия кръг Черно море гостува на Септември София. Двубоят е на 29 август, неделя от 18 часа.

Съставът на Черно море: Галин Григоров, Петър Иванов, Павел Труфев, Наско Янков, Денислав Славов, Теодор Тотев, Николай Златев, Иван Томов, Берк Джевдет, Тони Иванов, Марин Петков (Ангел Дочев, Симеон Николов, Мартин Илиев, Жечко Йорданов, Серги Кешкерян, Николай Трифонов).

Проверка на обстоятелствата: Съобщете ни, в случай че видите фактологични неточности и нередности в публикацията или мненията. Пишете непосредствено на [email protected] . Ще обърнем внимание!

За реклама в "Петел " на цена от 50 лв. на ПР обява пишете на и вижте още в -.