Снимка: chernomorepfc.bgФутболни таланти на Черно море потвърдиха своята класа.Отборът на

...

Черно море направи силен старт в Елитната група до 15 години

Снимка: chernomorepfc.bg

Футболни гении на Черно море потвърдиха своята класа.

Отборът на Черно море започва новия сезон в Елитната група до 17 години с разгромна победа. “Моряците ”, водени от Иван Николов, разпиляха като посетители отбора на Ботев със 7:1 във Враца.

Варненци откриха резултата през първата част посредством Елиян Александров, а до почивката изпуснаха куп положения и нов гола до почивката не падна.

През второто полувреме домакините изравниха, а с голове на Михаил Гащук, два на Ивайло Димитров, Драгослав Петров -2 и Васил Касабов Черно море завоюва дуела във Враца.

В идващия кръг “моряците ” одобряват отбора на Септември София. Срещата е на 28 август от 10 часа на стадион “Корабостроител ” под Аспаруховия мост, написа chernomorepfc.bg.

Съставът: Антоан Манасиев, Светослав Месинков, Андрей Христов, Емануил Няголов, Сергей Чижик, Димитър Заимов, Васил Касабов, Михаил Гащук, Ивайло Димитров, Драгослав Петров, Елиян Александров (Ерик Георгиев, Никола Недков, Ивайло Радев, Кристиан Андонов, Даниел Костадинов, Дениз Гюрселов, Александър Смилков)

Проверка на обстоятелствата: Съобщете ни, в случай че видите фактологични неточности и нередности в публикацията или мненията. Пишете непосредствено на [email protected] . Ще обърнем внимание!

За реклама в "Петел " на цена от 50 лв. на ПР обява пишете на и вижте още в -.