снимка БулфотоБорбата с корупцията е от първостепенно значение за просперитета

...
снимка БулфотоБорбата с корупцията е от първостепенно значение за просперитета
Коментари Харесай

Херо Мустафа и Стефан Янев се съгласиха, че борбата с корупцията е първостепенна

снимка Булфото

Борбата с корупцията е от първостепенно значение за просперитета на България. Около тази теза се сплотиха служебният министър председател Стефан Янев и Херо Мустафа, които през днешния ден порведоха първата си среща, заяви. 

Премиерът Янев подчертава върху целите на служебния кабинет и опциите за тяхното дейно осъществяване. По време на диалога министър-председателят и посланикът показаха общо мнение, че борбата с корупцията в България е от главно значение.

Срещата сред министър-председателя Стефан Янев и дипломат Херо Мустафа е ослепителен знак за укрепването и развиването на българо-американските връзки.

Беше обърнато особено внимание на капацитета за активизиране на двустранното съдействие в областите от съвместен интерес, в това число в областта на стопанската система с оглед вероятностите за привличане на вложения и по-пълноценно взаимоотношение на бизнеса.

Разговорът засегна тематики, свързани с енергийната диверсификация и подготовката за идната районна среща по Инициативата „ Три морета “.

Съобщете ни, в случай че видите неточности и нередности в публикацията или мненията. Пишете непосредствено на [email protected] . Ще обърнем внимание!

За реклама в "Петел " на цена от 50 лв. на ПР обява пишете на и вижте още в -.

Прочети тук -
Източник: petel.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР