Снимка Булфото, архивТрима души са откарани в болница след катастрофата

...
Снимка Булфото, архивТрима души са откарани в болница след катастрофата
Коментари Харесай

Трима ранени при катастрофа на АМ „Хемус“

Снимка Булфото, списък

Трима души са откарани в болница след злополуката на автомагистрала " Хемус ", оповестяват от пресцентъра на Министерство на вътрешните работи, съобщи вести.бг.

Към 15.30 часа на автомагистрала " Хемус " в посока Варна, на 1-вия километър, е настъпил пътен случай сред лек автомобил и бус. По първични данни, бусът е застигнал и блъснал откъм гърба лекия автомобил, който след удар в мантинелата вдясно, се е преобърнал в спешната лента. Водачът и две пътнички от лекия автомобил са откарани за прегледи в столични лечебни заведения.

Движението по автомагистралата краткотрайно е затруднено в посока Варна, като се реализира в изпреварващата лента. Екипи на " Пътна полиция " контролират трафика.

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието последните вести - такива, каквито са, от Света, България и Варна!

Изпращайте вашите фотоси на [email protected] когато и да е на дежурния редактор!

За реклама виж - https://petel.bg/advertising-rates.html
--> --> --> --> ``
рекламаКоментариКоментирай посредством FacebookЗа да пишете мнения, апелирам регистрирайте се за секунди ТУКНапиши коментарИме:Коментар:
`` Последни вести `` рекламаФорумФорум--> --> `` реклама
`` реклама За Петел|Рекламни тарифи|Условия за ползване|Правила|КонтактиВсички права непокътнати © 2011 - 2020 Petel.bg Изработка и техническа поддръжка Дот Медиа `` затвори X×За да продължите, би трябвало да се регистрирате в уеб страницата Ако сте не запомнили вашата ключова дума можете да я възстановите от тук .
Източник: petel.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР