Сн. БГНЕС Лудогорец и Брага завършиха 1:1 в мач от

...

Лудогорец запази шансове за излизане от групите на Лига Европа

Сн. БГНЕС
Лудогорец и Брага приключиха 1:1 в мач от четвъртия кръг на груповата фаза в Лига Европа, игран в Разград. Резултатът откри Марселиньо в 68-ата минута, а Франсержо изравни в 83-ата минута. Лудогорец изигра доста мощна първа част, като доминираше изцяло над португалския тим, само че не съумя да вкара гол. През второто полувреме българският тим стигна до попадение, само че по-късно отпадна физически и позволи изравнителен гол. Точката бе задоволителна на българския първенец да резервира лидерската си позиция в групата с 8 точки, а Брага е на втора позиция със 7 точки. Другият дуел сред Истанбул ББ и Хофенхайм приключи 1:1. Така германците са с 4 точки, а турците - с 2, и два кръга преди края всички тимове в групата имат късмет да продължат напред.
Източник: mediapool.bg