Не самоубийство, а злощастен инцидент: Ето как е починало детето в Оряхово
Случаят с обесено дете в Оряхово не е самоубийство, а злополучен случай, научи извънредно организация BulNews.
Припомняме, че по публична информация на полицията, към 20 часа нощес татко разкрил 11-годишния си наследник „ самообесен “.
По-късно стана ясно, че умрялото дете е четвъртокласникът Дилян.
Във съдбовната вечер той си играел самичък на двора, до момента в който татко му приготвял вечеря за него и неговите братче и сестриче.
Местни описват, че детето се катерило по дърво в градината. Все още не е известно тъкмо по какъв начин, само че Дилян паднал и се увил в декоративни цветя в двора. Изглежда детето не е съумяло да се освободи и се задушило.
Тялото му е извозено за аутопсия и занапред ще стане известно тъкмо по какъв начин се е стигнало до ужасяващия случай.
Припомняме, че по публична информация на полицията, към 20 часа нощес татко разкрил 11-годишния си наследник „ самообесен “.
По-късно стана ясно, че умрялото дете е четвъртокласникът Дилян.
Във съдбовната вечер той си играел самичък на двора, до момента в който татко му приготвял вечеря за него и неговите братче и сестриче.
Местни описват, че детето се катерило по дърво в градината. Все още не е известно тъкмо по какъв начин, само че Дилян паднал и се увил в декоративни цветя в двора. Изглежда детето не е съумяло да се освободи и се задушило.
Тялото му е извозено за аутопсия и занапред ще стане известно тъкмо по какъв начин се е стигнало до ужасяващия случай.
Източник: bulnews.bg
КОМЕНТАРИ




