Словакия постигна първата си победа в квалификациите за Евро 2024

...

Словакия се справи с Босна за първа победа в евроквалификациите

Словакия реализира първата си победа в квалификациите за Евро 2024 в своята група " J ". Играчите на Франческо Калцона се постановиха с 2:0 в семейството си на Босна и Херцеговина.

Домакините поведоха в резултата с прекрасен изстрел по земя на Роберт Мак в 13-ата минута на мача.
 Вече може да спечелите 200 000 лв. от Sportal.bg в новата секция Вече може да спечелите 200 000 лв. от Sportal.bg в новата секция " Домът на почитателите "
В 40-ата минута Лукаш Хараслин удвои преднината на словаците с изстрел от ръба на наказателното поле.

Така Словакия към този момент има 4 точки в актива си и заема 2-рото място в групата. Босна остава с актив от 3 извоювани точки и се намира на 3-ата позиция.

Carlsberg " Домът на Феновете " е новата секция на Sportal.bg за игри. С регистрацията си Вие ще можете да персонализирате Вашето наличие и да участвате в нашите игри за страхотни награди.