Сливнишки герой победи втория отбор на Хебър с 4:0 в

...

Юноша на ЦСКА не спира да бележи

Сливнишки воин победи втория тим на Хебър с 4:0 в мач от втория кръг на Югозападната Трета лига.

Резултатът беше открит в 33-ата минута от Марио Йорданов. Това е втори гол за юношата на ЦСКА от началото на сезона. Така той продължи с головата си серия, която беше стартирана още през предишния сезон.

В края на първото полувреме Мартин Костадинов с глава удвои задатък на Героя.

Десет минути преди края на мача Марио Йорданов изведе на празна врата Росен Виденов, който направи типичен задатъка на отбора си, а в 90-ата минута направи и асистенция за гола на Кристиян Николов.

С цялостен актив от два изиграни мача Сливнишки воин заема второ място във краткотрайното класиране на Югозападната Трета лига, като изостава на Оборище (Панагюрище) единствено поради по-лоша голова разлика. Вторият тим на Хебър е 13-и с една точка.
Източник: fakti.bg