Следствено дело е образувано за тежката катастрофа на главен път

...
Следствено дело е образувано за тежката катастрофа на главен път
Коментари Харесай

Тежката катастрофа в Разградско: Шофьор е с опасност за живота, води се следствено дело

Следствено дело е формирано за тежката злополука на основен път I-2 в Разградко, оповестиха от полицията.

Припомняме, че случаят стана тази заран. 50-годишен шофьор навлиза в насрещното, като блъска челно движещия срещу автомобил, ръководен от 37-годишен мъж.

Водачът на втората кола е настанен в болница в Русе - с заплаха за живота. Шофьорът на другия автомобил е с фрактура на гръдна кост. Отказва хоспитализация, като е напуснал лечебното заведение по лично предпочитание.

Пострадали са и пасажерите в автомобила му - 29-годишен мъж е настанен в лечебно заведение, 32-годишен е прегледан, 31-годишен е отказал хоспитализация и 42-годише с контузни рани.

Взети са кръвни проби от двамата водачи за алкохол и опиати. По случая се води следствие.

Източник: dariknews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР