След като вчера, 12 февруари, , част от които слязоха

...

След 8 поредни загуби: Фенове на Рединг не издържаха и нахлуха на терена

След като през вчерашния ден, 12 февруари, , част от които слязоха на терена да му търсят пояснение, сходна сцена се разигра и на Острова след края на мача сред Рединг и Ковънтри.
Причината за гнева на локалните почитатели не бе буйната наслада на някой от играчите гостуващия отбор, само че навлизане на терена несъмнено имаше!
Двубоят бе част от 32-ия кръг в Чемпиъншип, а Рединг го загуби с 2:3 и това бе осма поредна загуба, която почитателите отхвърлиха да преглътнат. Любимият им тим към този момент е единствено на 2 точки над зоната на изпадащите и няма победа от 27 ноември 2021 година.
След последния съдийски сигнал част от домакинските последователи слязоха на терена, с цел да търсят пояснения от старши треньора Велко Паунович, само че защитата се намеси и съумя да предотврати конфликт.
Протести имаше и преди началото на мача, когато почитателите на Рединг показаха недоволството си към наставника и китайските притежатели на клуба.
Източник: sportlive.bg