След като по-рано през деня набор 2004 на ЦСКА-София победи

...

Юношите на Левски отнесоха две тройки от ЦСКА-София

След като по-рано денем набор 2004 на ЦСКА-София победи Левски на " Герена " с 3:0, същото реализираха и алените от набор 2001/02 в мач от VII кръг на Зоналната група.

ЦСКА-София откри резултата след 17 минути игра, когато Асен Дончев се разписа след изстрел от дъгата на наказателното поле. Три по-късно момчетата на Сашо Борисов удвоиха преднината си след гол на Христо Панчев. В последните минути на първото полувреме състезател на сините беше изпъден за нарушаване против Асен Дончев. През втората част алените оформиха класиката, откакто в 59-та минута прецизен беше Митко Митков.

ЦСКА-София е водач в шампионата с 19 точки след 6 победи и 1 тъждество. В идващия кръг отборът гостува на Барокко. Двубоят е плануван за 22 октомври (неделя) от 11:30 часа.