След като Испания бе елиминирана на осминафиналите на Мондиала в

...
След като Испания бе елиминирана на осминафиналите на Мондиала в
Коментари Харесай

Кике Санчес Флорес е фаворит за нов национален селекционер на Испания

След като Испания бе отстранена на осминафиналите на Мондиала в Русия, медиите в страната към този момент започнаха да нищят възможните варианти за правоприемник на Фернандо Йеро.

AS твърди се, че Кике Санчес Флорес е спряган за главен претендент, който да поеме селекцията. Неговият профил изцяло отговарял на това, което търси " Ла Роха ". Има стабилен опит зад тила си, подплатен с богати футболни знания.

Другият главен претендент за поста е Луис Енрике. В месеците обратно той бе спряган с Челси, както и с ПСЖ, само че остана свободен.

Още няколко имена витаят към Испанската футболна федерация. Те обаче са на експерти, които в този момент са ангажирани. Става дума за Рафаел Бенитес (Нюкасъл), Унай Емери (Арсенал) и Марселино Гарсия Торал (Валенсия). Твърди се, че испанците са се огледали и в настоящия селекционер на Белгия - Роберто Мартинес.

 Фернандо Йеро: Във футбола линията сред успеха и загубата е доста тънка
Фернандо Йеро: Във футбола линията сред успеха и загубата е доста тънка

" Имахме шансове да спечелим този мач, само че не бяхме напълно ефикасни "
Източник: topsport.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР