След като години наред Марвъл“ пренасяха с успех създаваните от

...
След като години наред Марвъл“ пренасяха с успех създаваните от
Коментари Харесай

Marvel не възнамерява да създава мултивселена от игрите си

След като години наред „ Марвъл “ пренасяха с триумф създаваните от тях комикси и герои на огромен екран и за телевизия, компанията реши да акцентира повече на гейминг сцената и това почна да носи триумф. Така към този момент имаме планове, като Marvel’s Spider-Man, Marvel’s Guardians of the Galaxy, а в по-далечен период Marvel’s Wolverine, игра от света на „ Железния човек “ на Electronic Arts и други Но компанията не има намерение да употребява същия метод към игрите, който през днешния ден употребява във връзка с филмите и сериите си.

Преди десетина години Marvel Studios започва амбициозния си план Marvel Cinematic Universe (MCU), концепция за свързани между тях филми с тематики от комиксите им. Стартирал с Iron Man и Incredible Hulk, MCU се простира в общо няколко „ етапи “, които се показват като една голяма обвързвана галактика. Marvel Game Universe обаче не се чака. Това беше декларирано в изявление за GamesIndustry.biz от Бил Роузман, вицепрезидент и креативен шеф за Marvel Games, който е уверен, че това ще окаже отрицателно въздействие върху цялостната упоритост на компанията.

„ Всички познават изумително добре и одобряват тази мултивселена. Всички получават достъпа до тези разнообразни действителности. А в този момент те са действителност и ние желаеме да дадем независимост на всеки да опише историята им. Не желаеме да заявяваме на никого: „ Не може да взривиш Луната, тъй като тази игра тук от друго студио има потребност от Луната “. Искаме да дадем независимост на всички да опишат своята лична история “, изяснява Роузман.
Източник: kaldata.com


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР