След излизането на iPhone X, много производители започнаха да представят

...
След излизането на iPhone X, много производители започнаха да представят
Коментари Харесай

Излезе златиста версия на OUKITEL U18: копие на iPhone X с 4 GB RAM и 64 GB ROM

След излизането на iPhone X, доста производители започнаха да показват лични смарт телефони със същия дизайн.
Досега не бяха представяни изключително сполучливи копия на iPhone X. Но съгласно данните, с които разполагаме, новият смарт телефон на OUKITEL е съвсем клонинг на iPhone X, само че с хардуер от междинен клас и с доста по-достъпна цена.



OUKITEL U18 се предлага с черен и златист цвят на корпуса. Черната версия излезе при започване на февруари. А в този момент, след един месец, компанията показва златиста версия на телефона с 5,85-инчов HD+ екран с разграничителна дарба 1512х720 пиксела. Съотношението на страните е 21:9, което го прави прелестно продълговат, а корпусът на устройството е доста тъничък. Задният панел наподобява на Huawei Mate 10 Pro с железни орнаменти до двойната съществена камера. Единият датчик на главната камера е Sony IMX135 с резолюция 13 МР (16 МР с интерполация). Предната камера употребява фотосензор на OmniVision с резолюция 8 МР (13 МР с интерполация).



OUKITEL U18 употребява 8-ядрения процесор MediaTek MT6750T и разполага с 4 GB оперативна памет и 64 GB флаш-диск. Устройството работи под ръководството на операционната система Android 7.0. А най-интересното е, че в U18 са съчетани мощна 4000 mAh батерия и доста тъничък и здрав корпус. Новият U18 има и функционалност за отключване посредством различаване на лицето.



За да отпразнува появяването на златистата версия на OUKITEL U18, електронният магазин OUKITEL Global Store провежда акция по продажби на новия телефон при понижена рекламна цена. От през днешния ден до 18 март, OUKITEL U18 може да бъде закупен при цена едвам $155,41.
Източник: kaldata.com


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР