След две поредни победи, втори тим на Спартак загуби във

...

Устрем спря дубъла на Спартак

След две следващи победи, втори отбор на Спартак загуби във Варна от Устрем (Дончево) с 1:0. Двубоят е от 17-ия кръг на Североизточната Трета лига. Пламен Шестаков донесе трите точки за гостите. Това се случи в 66-ата минута, когато Виктор Христов подаде с пета и полузащитника осъществя с шут от десетина метра. Стана равносилен мач. Домакините повече владееха топката. Съперникът им ловко се защитаваше и рисково контраатакуваше. Футболистите от Дончево пропуснаха да вземат преднина още в началните 120 минути. После положителни благоприятни условия се откриха пред Илиян Неделчев, Георги Трифонов, Виктор Христов и два пъти Роберто Марков. Варненци сътвориха обстановки. След почивката имаха и две отлични благоприятни условия за гол, само че ги пропиляха.
 Димитър Трендафилов: Ще ни е доста против Устрем (Дончево) Димитър Трендафилов: Ще ни е доста против Устрем (Дончево)
Стартови сформира:

Спартак II – 99. Иван Атанасов, 14. Николай Василев, 83. Павлин Петков, 5. Павел Стоев, 21. Стефан Стоянов, 29. Нелко Дуков, 31. Симеон Иванов, 97. Балю Балев, 10. Янаки Смирнов (капитан), 23. Александър Янчев, 11. Севастиан Георгиев.

Треньор – Димитър Трендафилов
 В Устрем (Дончево) чакат здрав и първокласен мач във Варна В Устрем (Дончево) чакат здрав и първокласен мач във Варна
Устрем – 1. Иван Ангелов, 21. Илиян Неделчев, 4. Галин Радилов, 2. Николай Илиев, 19. Георги Трифонов, 5. Васко Боев, 20. Димитър Димитров, 10. Кристиян Димитров (капитан), 16. Пламен Шестаков, 9. Виктор Христов, 8. Роберто Марков.