Славия затвърди отличната си домакинска форма с победа срещу Черно

...

"Славия" се доближи до първата шестица с победа над "Черно море"

Славия " затвърди отличната си домакинска форма с победа против " Черно море " с 2:0. Попадения на Иван Минчев в края на първото полувреме и Галин Иванов в заключителните минути донесоха триумфа на столичани в първия мач от 18-ия кръг на Първа лига.

Белите записаха четвърта поредна победа на стадион " Славия " и се приближиха до първата шестица в класирането. След шестия си триумф в шампионата те събраха 23 точки, които им отреждат осмата позиция.

Тимът на Златомир Загорчич изостава с една точка от " Черно море ", с три от шестия " Верея " и с четири от петия " Ботев ". В четвъртък " Верея " посреща първенеца " Лудогорец " в четвъртък, а през днешния ден от 17.30 ч. " Ботев " е хазаин на другия тим от Стара Загора - " Берое ", който е четвърти с 30 точки.

Източник: dnevnik.bg