Славия посреща ЦСКА 1948 на стадион Александър Шаламанов в последен

...

Славия ще търси първи домакински успех за сезона срещу ЦСКА 1948

Славия посреща ЦСКА 1948 на стадион " Александър Шаламанов " в финален мач от 7-я кръг на efbet Лига. Двубоят е с начален час 20:30 и може да го наблюдавате НА ЖИВО по DIEMA SPORT, а Gong.bg ще ви направи съпричастни към конфликта, като го наблюдава минута по минута.

От началото на сезона Славия има едвам една победа в шампионата, като тя пристигна в гостуването на Етър. " Белите " изгубиха последните си два мача, като позволиха осем гола. Треньорът на отбора Бакеро успокоява, че играчите са на верния път, само че резултатите към момента не го демонстрират. Добрата вест за " белите " е, че Иван Минчев се завръща след наказване.

Николай Панайотов съумя да дебютира сполучливо за ЦСКА 1948. Спекулира се, че Симеон Петров към този момент е пратен във втория тим на отбора, който се подвизава във Втора лига. През миналия сецон ЦСКА 1948 не съумя да реализира победа против Славия и ще е окуражен да го стори в този момент.