Славия победи след обрат с 2:1 Оренбург в последния си

...

Чудо! Славия с обрат срещу Оренбург

Славия победи след поврат с 2:1 Оренбург в последния си другарски мач по време на лагера в Турция.

Руският първокласен тим поведе в резултата след тъкмо осъществяване на дузпа от Николай Титков в 15-ата минута.

Пет минути по-късно крилото Тони Тасев лиши топката от вратаря Евгени Гошев и изравни резултата.

В 24-ата минута Кристиан Добрев проби по десния фланг, влезе в наказателното поле и със мощен удар осъществя втория гол във вратата на Оренбург.

След почивката Славия се бранеше ловко и в края на дуела младият Чунг Нгуен-до от чиста позиция пропусна да се разпише в мрежата на съветския тим.

Воденият от треньора Златомир Загорчич състав приключи с 2 победи, 1 тъждество и 2 провали в контролните си срещи в Анталия.

След края на дуела " белите " ще отпътуват с под наем полет за Пловдив, а до края на паузата в шампионата ще се приготвят в София.

Стартов състав на Славия: Светослав Вуцов, Христо Попадийн, Емил Виячки, Велко Йеленкович, Людовик Соарес, Кемело Нгуена, Чунг Нгуен-до, Галин Иванов, Тони Тасев, Кристиан Добрев, Владимир Николов.
Източник: lupa.bg