Славия и Локомотив София играят при резултат 0:0 в поредното

...

НА ЖИВО: Славия - Локо Сф 0:0, спорен червен картон за гостите

Славия и Локомотив София играят при резултат 0:0 в следващото столично дерби от 22-ия кръг на efbet Лига. Божидар Кацаров си изкара червен картон в 63-а минута след доста спорен втори жълт картон.

Гостите започнаха като по-силния състав и насочиха три неточни удари в границите на първите 10 минути - всеки от тях неакуратен. Домакините последователно се поактивизираха и отвърнаха с неакуратен изстрел на Ради Кирилов.

В 34-а минута пристигна първото по-сериозно състояние. Върджил Пинсон съумя първи да стигне до отбита топка на границата на наказателното поле и стреля мощно, само че топката още веднъж не откри очертанията на вратата на Славия.

Полувремето приключи с неакуратен удар на Георги Вълчев, а като цяло равенството беше резонно предвид на показаното. Второто полувреме стартира още веднъж с по-добри офанзиви за "железничарите ", като Дейвид Малембана стреля право в ръцете на Светослав Вуцов в 58-а минута.

Само 5 минути по-късно гостите останаха с 10 души. Божидар Кацаров беше изпъден за втори жълт картон, само че повторението сподели. че подобен изрично не трябваше да има.

Славия - Локомотив София 0:0

СТАРТОВИТЕ СЪСТАВИ:

СЛАВИЯ: Светослав Вуцов, Ертан Томбак, Емил Виячки, Венцислав Керчев, Георги Вълчев, Ерол Дост, Иван Минчев, Радослав Кирилов, Кристиан Добрев, Йон Бакеро

Треньор: Златомир Загорчич

ЛОКО Структурни фондове: Александър Любенов, Селсо Рапосо, Йоргос Кацикас, Пламен Крачунов, Мики Орачев, Владимир Семерджиев, Давид Малембана, Божидар Кацаров, Октавио, Върджил Пинсон, Димитър Митков

Треньор: Иван Колев