Славия 2 : 1 Берое 58′ ГОООЛ! Радослав Кирилов е

...

Славия - Берое: 2:1, пълен обрат - Радослав Кирилов бележи от дузпа за домакините

Славия

2: 1

Берое
 58′
ГОООЛ! Радослав Кирилов е прецизен от бялата точка!
56′
Разбира се! Дузпата е отсъдена! Радослав Кирилов ще извършва!
55′
Това би трябвало да бъде дузпа! Бен Юсеф играе с ръка! Съдията Станислав Тодоров отива самичък да се убеди!
54′
ИГРАТА Е СПРЯНА! ВАР преглежда обстановка за игра с ръка в наказателното поле на Берое!
46′
Без промени на почивката. Двата отбора не престават със съставите, с които започнаха дуела.
45′

Снимка 565667
Източник:
45′
ИГРАТА Е ПОДНОВЕНА!
45+3′
КРАЙ НА ПЪРВАТА ЧАСТ!
45′
Три минути добавено време!
 Снимка 565670
Източник:
41′
ГОООЛ! Славия изравнява! Тони Тасев! Нападателят получи дълъг диагонален пас от Керчев, надбяга бранителите в зелено и чукна топката около Ганев за 1:1! Страхотен мач на стадиона в Овча купел!
38′
ГОЛ ЗА БЕРОЕ! Стив Фуртадо! Десният бек на старозагорци получи топката на към 2 метра пред наказателното поле на Славия и простреля Вуцов със страховит параболичен удар!
29′
Шанс за Берое! Камара стреля с глава след корнер, само че Людовик Суарес бе на голлинията и почисти!
26′
Радослав Кирилов разпечата мрежата на Берое, само че малко по-рано в обстановката е имало засада! Попадението е анулирано!
23′
Ставаме очевидци на много динамичен мач на стадион " Славия ", към този момент липсват единствено попаденията.
 Снимка 565666
Източник:
13′
Шанс за Славия! Радослав Кирилов получи дълъг пас в наказателното поле, финтира защитник в зелено и шутира с десния крайник, топката обаче профуча над напречната греда!
7′
Ето го и отговорът на Берое! Абубакар Тунгара имаше отлична опция да открие резултата! След карамбол в наказателното поле, топката се озова в краката му към точката за осъществяване на дузпа...Тунгара стреля, само че изстрелът му попадна право в ръцете на Светослав Вуцов!
4′
Домакините се хвърлиха във вихрени офанзиви при започване на дуела. Най-чистото състояние се откри пред Тони Тасев, който излезе очи в очи с Генадий Ганев, само че изстрелът му мина около вратата. Все отново нападателят на " белите " е бил в засада и даже да беше отбелязал, попадението щеше да бъде анулирано. Силни първи минути за Славия.
1′

Снимка 565668
Източник:
1′
Реферът Станислав Тодоров даде първия съдийски сигнал!
Състав 21 Светослав Вуцов 33 Генадий Ганев 3 Ертан Томбак 5 Сиам Бен Юсеф 23 Емил Виячки 10 Серкан Юсеин 37 Венцислав Керчев 11 Алиун Фал 4 Людовик Соарес 15 Георги Динков - к 77 Георги Вълчев 16 Симеон Мечев 17 Ерол Дост 18 Давиде Мариани 73 Иван Минчев 20 Стив Фуртадо 88 Тони Тасев 27 Абубакар Тунгара 10 Радослав Кирилов - к 43 Джонатан Карлос Соуза 7 Йон Бакеро 99 Омар Камара Треньор Златомир Загорчич Петър Хубчев Резерви 12 Николай Кръстев 12 Иван Гошев 20 Борислав Цонев 3 Мирослав Енчев 11 Кристиан Добрев 4 Христо Митев 9 Мартин Петков 7 Даниел Генов 5 Мартин Атанасов 21 Кийлън Лебон 83 Христо Попадийн 26 Амит Битон 15 Мартин Георгиев 77 Божидар Пенчев
Славия приема Берое в финален мач от четвъртфиналите за Купата на България. Мачът в София стартира в 17:30 часа и ще бъде управителен от Станислав Тодоров.

Победителят ще се причисли към към този момент класиралите се напред ЦСКА, Лудогорец и Левски.

Двата тима играха на два пъти през този сезон в срещи от шампионата и си размениха по една победа. " Белите " завоюваха в София с 3:2, а Берое се наложи в семейството си с 2:1.
 Кевин Тапоко не попадна в проектите на Петър Хубчев за мача със Славия

Във втори следващ мач отвън отбора на Петър Хубчев остава и Джунейт Али

Дебют за домакините се чака да направи Борислав Цонев, който преди дни се причисли от Черноморец (Одеса), бягайки от ужаса в Украйна.
 Боби Цонев: Левски е тимът на сърцето ми, само че ще дам всичко от себе си за Славия

" Надявам се този смут в Украйна да завърши "

По всяка възможност за гостите за първи път измежду 11-те ще стартира и Давиде Мариани, който е последният трансфер на заралии тази зима.