Скромно мероприятие се провежда пред Народното събрание, докато депутатите обсъждат

...
Скромно мероприятие се провежда пред Народното събрание, докато депутатите обсъждат
Коментари Харесай

„Боец“ излязоха пред НС срещу хартиената бюлетина, полицаите – повече от протестиращите

Скромно мероприятие се организира пред Народното събрание, до момента в който депутатите разискват вътре на второ четене връщането на хартиената бюлетина.

С плакати „ Не пипайте кодекса “ и скандиране „ Долу крадливите ръце на мафията от Изборния кодекс! “ и „ Долу Борисов! “, БОЕЦ се събраха с искане Народното събрание да не разисква на второ четене поправките в Изборния кодекс.

„ Хартиената бюлетина не би трябвало да бъде върната, тъй като това ни връща в най-мрачните времена и в корупционните практики “, декларира ръководителят на сдружението Георги Георгиев.

„ Последните години имахме късмет за транспарантни избори, и на два пъти мафията загуби изборите, а в този момент се пробва още веднъж нелегално и непочтено да си върнат изборите. Красят от всичко, в този момент желаят още веднъж да красят от нас, нашата гражданска опозиция ще продължи ”, изясни още той пред БГНЕС.

Председателят на сдружение БОЕЦ бе поканен и в Народното събрание от Политическа партия и съумя да развее във фоайето плаката си с апел да не се преглеждат измененията в Изборния кодекс.

Представители на защитата раздраха плаката, тъй като Георги Георгиев влиза като посетител на Политическа партия. Впоследствие той се опита да стачкува пред медиите, че му пречат да влезе, само че бе опроверган и напусна Народното събрание. 
Източник: dnesplus.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР