Скоро започва комедийната уеб поредица “Батката и Помпата – завинаги

...
Скоро започва комедийната уеб поредица “Батката и Помпата – завинаги
Коментари Харесай

БГ супер герои спасят света от скуката

Скоро стартира комедийната уеб поредност “Батката и Помпата – вечно дружно ” . Шоуто ще наблюдава живота на типичните български облици Кварталната Батка и Ицо Помпата всяка сряда от 20 март във.

Най-смешното БГ дуо се сплотява в името на опит, който в продължение на 10 седмици ще наблюдава равнищата им на самочувствие и глупост. Двамата ще посещават разнообразни места, разкривайки какви “ВИП ” персони са в действителност.
 комедия NOVA
Дори и на пръв взор да наподобява, че не се харесват, Батката и Помпата ще станат неразделни, попадайки дружно в неуместни и комични обстановки. Супер силата им е, че са супер смешни! Сила, която ще им помогне в реализиране на крайната им цел - да спасят света от скуката.

Гледайте доста нелепи обстановки и български комизъм в новата комедийна уеб поредност “Батката и Помпата – вечно дружно ” от 20 март, всяка сряда във
Източник: dariknews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР