България избира посока - излизаме заедно на 16 април
Скъпи съидейници,
В четвъртък, 16 април, от 18:30 ч. ви каним да приключим тази акция дружно.
Събираме се на пл. „ Св. Неделя " и тръгваме в шествие до НДК.
Малко откакто унгарците избраха демокрацията пред авторитаризма и смелостта пред страха, този край има още по-ясен смисъл. Техният избор сподели, че митът за „ мощния водач ", който ръководи посредством зависимости и обещания за непоклатимост, не устоя, и че когато жителите излязат всеобщо да гласоподават, даже видимо несменяеми модели могат да бъдат преодолени.
Падането на модела „ Орбан " е знак, че когато страната бъде сменена с корупция, зависимости и обедняване, жителите рано или късно си я връщат. Този избор стои и пред България. Познаваме добре този модел и у нас - като централизация на власт, задкулисие и прекъсване на развиването или опити да се води политика " на два стола ". Но има и различен път - пътят на Европа, на растежа, на действителните резултати и по-добрия живот.
На 19 април решението е в ръцете на хората. А на 16 април, в Деня на Конституцията, излизаме дружно не просто да отбележим датата, а да заявим, че желаеме естествена европейска страна, в която законът важи за всички и съдът и правораздаването са самостоятелни и свободни от джуджета и нотариуси.
Присъединете се.
Нека приключим тази акция дружно.
КУПУВАНЕТО И ПРОДАВАНЕТО НА ГЛАСОВЕ Е ПРЕСТЪПЛЕНИЕ
Още по тематаПодкрепете ни
Уважаеми читатели, вие сте тук и през днешния ден, с цел да научите новините от България и света, и да прочетете настоящи разбори и мнения от „ Клуб Z “. Ние се обръщаме към вас с молба – имаме потребност от вашата поддръжка, с цел да продължим. Вече години вие, читателите ни в 97 страни на всички континенти по света, отваряте всеки ден страницата ни в интернет в търсене на същинска, самостоятелна и качествена публицистика. Вие можете да допринесете за нашия блян към истината, неприкривана от финансови зависимости. Можете да помогнете единственият гарант на наличие да сте вие – читателите.
-->
В четвъртък, 16 април, от 18:30 ч. ви каним да приключим тази акция дружно.
Събираме се на пл. „ Св. Неделя " и тръгваме в шествие до НДК.
Малко откакто унгарците избраха демокрацията пред авторитаризма и смелостта пред страха, този край има още по-ясен смисъл. Техният избор сподели, че митът за „ мощния водач ", който ръководи посредством зависимости и обещания за непоклатимост, не устоя, и че когато жителите излязат всеобщо да гласоподават, даже видимо несменяеми модели могат да бъдат преодолени.
Падането на модела „ Орбан " е знак, че когато страната бъде сменена с корупция, зависимости и обедняване, жителите рано или късно си я връщат. Този избор стои и пред България. Познаваме добре този модел и у нас - като централизация на власт, задкулисие и прекъсване на развиването или опити да се води политика " на два стола ". Но има и различен път - пътят на Европа, на растежа, на действителните резултати и по-добрия живот.
На 19 април решението е в ръцете на хората. А на 16 април, в Деня на Конституцията, излизаме дружно не просто да отбележим датата, а да заявим, че желаеме естествена европейска страна, в която законът важи за всички и съдът и правораздаването са самостоятелни и свободни от джуджета и нотариуси.
Присъединете се.
Нека приключим тази акция дружно.
КУПУВАНЕТО И ПРОДАВАНЕТО НА ГЛАСОВЕ Е ПРЕСТЪПЛЕНИЕ
Още по тематаПодкрепете ни
Уважаеми читатели, вие сте тук и през днешния ден, с цел да научите новините от България и света, и да прочетете настоящи разбори и мнения от „ Клуб Z “. Ние се обръщаме към вас с молба – имаме потребност от вашата поддръжка, с цел да продължим. Вече години вие, читателите ни в 97 страни на всички континенти по света, отваряте всеки ден страницата ни в интернет в търсене на същинска, самостоятелна и качествена публицистика. Вие можете да допринесете за нашия блян към истината, неприкривана от финансови зависимости. Можете да помогнете единственият гарант на наличие да сте вие – читателите.
-->
Източник: clubz.bg
КОМЕНТАРИ




