Синът на Бернар Арно Фредерик е назначен за главен изпълнителен

...
Синът на Бернар Арно Фредерик е назначен за главен изпълнителен
Коментари Харесай

Синът на Бернар Арно Фредерик ще оглави отдела за часовници на LVMH

Синът на Бернар Арно Фредерик е назначен за основен изпълнителен шеф на отдела за часовници на LVMH, роля, която съгласно него ще докара до „ по-тясно съдействие “ с татко му милиардер.

Повишаването на 29-годишния състезател ще бъде деликатно следено като вероятен знак за подготовка за заместничество и кой е нагоре или надолу измежду петте деца на Арно, които се чака един ден да наследят 74-годишния създател на френската първокласна група.

Фредерик, който е четвъртото минимум дете на Арно, ще стартира идната седмица и ще управлява марките TAG Heuer, Hublot и Zenith. Позицията значи, че той ще стартира да прекарва повече време в Париж, сподели той в изявление.

„ Продължавам да бъда доста зает с часовниците, само че ще работя по-тясно с него по стратегически планове “, той сподели пред Financial Times.

„ Наследяването не е тематика, за която мислим през днешния ден. Ще пристигна в точния момент. И той е занаятчия на времето “, добави той, имайки поради татко си.

Той се причисли към TAG He...

Прочетете целия текст »

Източник: worldnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР