Синът ми е в 5 РПУ от вчера вечерта. Това

...
Синът ми е в 5 РПУ от вчера вечерта. Това
Коментари Харесай

Атанас Бобоков: Синът ми е в 5 РПУ, бил е с 20 лв. в джоба си при ареста

Синът ми е в 5 РПУ от през вчерашния ден вечерта. Това съобщи пред БТВ Атанас Бобоков, русенски предприемач, чийто наследник се оказа в ареста след погрома в София на митинга против бюджета на 1 декември.

 

" Голяма неистина е, че е провел митинги - той е 18-годишно момче, което учи в елитно учебно заведение. Не е палил кофи. Той е бил самичък при ареста. "

" Не е имал нищо в ръцете си, 20 лева в джоба си, без шапка или качулка. Не е бил до банка, когато е арестуван ", сподели още той.

 

" Полицията е отказала да му направи инспекцията на ръце за съществуване на запалими течности или следи от такива. "

 

Според Бобоков синът му е учтив да почита и полицията, и чистачите на улицата.

 

" Министърът, като са му докладвали за някой си Бобоков, са му потекли лигите. Как какъв е казусът с нас - братя Бобокови. Все едно ние организираме митингите. "

 

 

И добави, че са били сплашени какво да приказват в присъединяване си.

Президентът да вдигне пестник и да каже " напред ", прикани Атанас Бобоков.

Източник: epicenter.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР