Силно земетресение с магнитуд 5.5 разтърси южната част на Япония,

...
Силно земетресение с магнитуд 5.5 разтърси южната част на Япония,
Коментари Харесай

Силно земетресение в Япония, Японската Баба Ванга предупреди...

Силно земетресение с магнитуд 5.5 раздруса южната част на Япония, а мнозина консуматори в обществените мрежи свързаха събитието с известно знамение, което бе приписвано на така наречен „ японска Баба Ванга “. В последните две седмици районът към островите Токара е ударен от над 900 труса, което в допълнение ускори спекулациите и страховете на локалното население. Японските управляващи обаче приканват към успокоение и акцентират, че предсказанията нямат научна основа.

 

Япония беше разтърсена от земетресение с магнитуд 5,5 по скалата на Рихтер. Това се случва единствено два дни преди 5 юли - точната дата, на която оракул е предсказал, че ще се случи естествено злополучие.

 



 

 

Земетресението е било записано край крайбрежията на островната верига Токара, на към 745 благи от Токио, съобщи Daily Mail. Въпреки земетресението не е издадено предизвестие за цунами.

Художничката на манга Рьо Тацуки е предсказала огромното естествено злополучие. Заради точните й предсказания, тя е сравнявана с пророчицата Баба Ванга.

В разказ, публикуван от художничката, основан на нейните „ оракулски сънища ", се споделя, че на 5 юли 2025 година ще има естествено злополучие.

Нейните прогнози доведоха до спад в резервациите за полети в Япония.

 
Източник: marica.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР