силната икономика не се гради с приказки, а с предприятия,

...
силната икономика не се гради с приказки, а с предприятия,
Коментари Харесай

Бойко Борисов от Шумен: Инвестиция за 70 млн. евро не се прави в среда на политически експерименти!

силната стопанска система не се гради с приказки, а с предприятия, които уголемяват активността си, основават претовареност и дават вероятност на цели райони

Инвестиция за 70 млн. евро, 160 нови работни места и нови индустриални мощности за промишлености като автомобилостроенето, електромобилността и възобновимата сила. Това е развиването на “Алкомет “ в Шумен. Предприятието, което посетих през вчерашния ден, продължава да уголемява производството си и да влага в най-съвременни технологии.

Това заяви в профила си във фейсбук водачът на ГЕРБ Бойко Борисов.

" Такива планове не се осъществят в среда на политическа неустановеност и стопански опити. Те са резултат от поредна политика за поощряване на вложенията, развиване на промишлеността и поддръжка за българския бизнес. Политика, която провеждахме по време на трите държавни управления на ГЕРБ и продължихме в последния кабинет с мандат на ГЕРБ.

България има потребност от повече произвеждане, повече вложения и повече работни места. Защото мощната стопанска система не се гради с приказки, а с предприятия, които уголемяват активността си, основават претовареност и дават вероятност на цели райони ", заяви още Борисов.

Източник: faktor.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР