45-годишен се самонастани в къщата на пенсионер в Харманли и я подпали!
Сигнал за горяща къща е бил подаден на 20-ти в районно управление (на МВР) Харманли, оповестиха през днешния ден от.
Изпратените на улица „ Бузлуджа “ избавителни екипи са открили, че в пламъци е една от стаите на къщата, благосъстоятелност на 77-годишен мъж .
Служителите са изяснили, че до момента в който притежателят липсвал, в къщата се е самонастанил 45-годишен от града. Той признал, че запалил свещ и задремал . Събудил се от пушека и побягнал.
Малко по-късно бил хванат и доведен за пояснения. Образувано е досъдебно произвеждане.
Присъединете се към нашия
Малолетен и малолетен отмъкнаха автомобил в Хасковско
Източник: iskra.bg
КОМЕНТАРИ




