Siemens AG завърши придобиването на компанията Heliox, технологичен лидер в

...
Siemens AG завърши придобиването на компанията Heliox, технологичен лидер в
Коментари Харесай

Siemens придоби компания, специализирана в решенията за бързо зареждане на eлектрически автобуси и камиони

Siemens AG приключи придобиването на компанията Heliox, софтуерен водач в решенията за бързо зареждане с непрекъснат ток на електрически камиони и рейсове. Базирана в Холандия, Heliox има към 330 чиновници.

Придобиването добавя съществуващото портфолио за зареждане на Siemens eMobility*, добавяйки артикули, вариращи от 40 киловата (kW) до мегаватови решения за депа и зареждане по маршрута.

Сделката уголемява пазарния обсег на Siemens, най-много в Европа и Северна Америка, като в същото време усъвършенства опциите на компанията в силовата електроника. Мобилните, мащабируеми и паралелни решения за зареждане на Heliox ще разрешат на Siemens да обслужва по-добре тези пазари.
Източник: manager.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР