СИАТЪЛ (AP) — Джуел Лойд отбеляза 21 от своите 32

...

Джуел Лойд отбелязва 32 точки и Сторм удържа Кейтлин Кларк и Февър 85-83

СИАТЪЛ (AP) — Джуел Лойд означи 21 от своите 32 точки през първото полувреме, Сами Уиткомб означи всичките си 10 точки в четвърта четвърт, а Сиатъл Сторм удържа новобранеца Кейтлин Кларк и Индиана Февър с 85-83 в сряда вечерта.

Лойд, миналогодишният водещ голмайстор в WNBA, се отърси от слабия старт на сезона, с цел да разгласява 22-ият мач с 30 точки в нейната кариера. Loyd и Whitcomb комбинираха 18 от 27-те точки на Сиатъл през четвъртата четвърт, а Storm (2-3) се нуждаеше от всички тези точки, с цел да задържи късно рали и да резервира Fever (0-5) без победа.

Кларк приключи с най-хубави за тима 21 точки два дни откакто превъртя левия си гален при домакинска загуба от Кънектикът. Тя се бореше първоначално против Сиатъл, само че провокира рали през третото тримесечие и оказа помощ да се даде преднина на Fever с 60-58 в четвъртото.

Сиатъл водеше с цели седем при започване на четвъртото тримесечие. Три наказателни удара на Кларк с 1:50 до края доведоха Треската до 79-77, само че Сиатъл...