СИАТЪЛ (AP) — Джоуи Дакорд направи 24 спасявания за първия

...

Кракен прекъсна серия от 8 загуби с победа с 4-0 над Пантерс, докато Джоуи Дакорд получава първи шаут

СИАТЪЛ (AP) — Джоуи Дакорд направи 24 спасявания за първия си шаут в кариерата, Кайлер Ямамото означи първия от два гола от четвъртата линия на Сиатъл и Кракен прекъсна серия от осем загуби с победа с 4-0 над Флорида Пантърс във вторник вечерта.

Ямамото вкара четвъртия си гол за сезона при започване на втория интервал и Пиер -Edouard Bellemare получи своя трети при оставащи 14:01 в третия интервал след страховит пас от бранителя дилетант Ryker Evans. Това беше първа точка в кариерата за Еванс, определен от втория кръг на драфта през 2021 година, който беше извикан предходната седмица.

Алекс Венберг добави четвъртия си гол в 9:13 на третия и Еели Толванен го запечата на гол на празна врата при 3:51 преди края.

Ямамото и Белмаре приключиха с гол и асистенция. Уил Борген направи две асистенции и Сиатъл отпразнува първата си победа след успеха над Сан Хосе ден преди Деня на благодарността.

Това беше трагичен интервал за Kraken, който ги видя да падат в класирането на Тихоокеанск...