СИАТЪЛ (АП) — Джордан Ебърле отбеляза два гола и асистенция

...

Еберле има 2 гола и асистенция, когато Кракен победи Блу Джакетс с 4-2

СИАТЪЛ (АП) — Джордан Ебърле означи два гола и асистенция в първия интервал с три гола на Сиатъл, а Кракен победи Кълъмбъс Блу Джакетс 4-2 в неделя вечерта.

Джаред Маккан означи гол и асистенция, Брандън Танев също вкара, а Оливър Бьоркстранд направи две асистенции, до момента в който Сиатъл удължи точковата си серия до три мача (2-0-1). Джоуи Дакорд спря 30 удара.

Егор Чинахов се разписа два пъти в третия интервал за Кълъмбъс, а Даниил Тарасов записа 23 спасявания. Сините якета изгубиха седем от последните си девет мача (2-5-2).

Когато Дмитрий Воронков от Кълъмбъс беше изключен за задържане, Бьоркстранд насочи мощен удар тъкмо оттатък горната част на десния кръг. Еберле получи задоволително пръчка пред мрежата, с цел да я трансферира около Тарасов, с цел да открие резултата при 7:20 оставащи в първия интервал.

McCann направи 2-0 малко под 4 минути до края на интервала, пробивайки отляво за пас на Eberle и удар от средата на левия кръг.