Щерката на актрисата Искра Радева си подари обувки за 3

...
Щерката на актрисата Искра Радева си подари обувки за 3
Коментари Харесай

За ЧРД: Щерката на Искра Радева си подари обувки за 3 бона


Щерката на актрисата Искра Радева си подари обувки за 3 хилядарки за рождения си ден. Елена Станулова отпраши за Милано, с цел да означи там празника.

 

Хубавицата, която към този момент е горда майка на две деца, е в италианския град в компанията на половинката си. В деня на празника тя обиколи част от най-скъпите  маркови бутици и сподели, че има усет към скъпото. Чанта за 4000 лева и маратонки за 3000 показва Лени в обществените мрежи. В последна сметка се похвали, че си е купила спортни обувки от последната сбирка на италианска фешън марка, които сигурно не са по  джоба на всеки.

Тържеството продължи в известен първокласен ресторант в Милано. Мястото е известно с пастата и трюфела, които предлага. Рожденичката бе поздравена персонално от келнера, който й сервира бутиково италианско вино, с цел да полее годишнината си. „ Още една година, изпълнена с нови страсти, нови места, нови хора. Но през днешния ден аз чествам старите. Старата обич, старите моменти, старите другари! Богата съм на семейство, на прекарвания, на усеща, на мемоари “, написа в обществените медии тя и добави, не си пожелава единствено здраве. Елена получи десетки пожелания за празника си.
Източник: hotarena.net


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР