На 7 май президентът връчва първия мандат за съставяне на правителство
„ Ще връча мандат за сформиране на държавно управление на 7 май в 17:00 часа. Имам уверението на първата политическа мощ – на ПБ, че ще дойдат с изпълнен мандат “. Това разгласи след края на консултациите за кабинет президентът Илияна Йотова.
Президентът на Р България изрази вяра, че страната ни ще има гласувано държавно управление в Народно събрание още на идващия ден, в петък.
Очаквайте детайлности...
FaceBookTwitter
Източник: tribune.bg
КОМЕНТАРИ




