Ще предложим отговорна формула за правителство. Контактната група, която беше

...
Ще предложим отговорна формула за правителство. Контактната група, която беше
Коментари Харесай

Росица Кирова, ГЕРБ: Ще предложим отговорна формула за правителство

" Ще предложим виновна формула за държавно управление. Контактната група, която беше излъчена, ще се опита да реализира диалози с всички политически субекти по разнообразни тематики. Победата на ГЕРБ е морална. За да откри ГЕРБ решение, би трябвало да има единодушие сред огромна част от участниците в бъдещия парламент, втората по величина политическа партия бяга от своята отговорност. В един миг няма защо да има с тях да се беседва ", съобщи в " Говори в този момент " някогашният заместник-председател на Народното събрание, лидер в този момент на листата на ГЕРБ във Видин Росица Кирова.

По думите ѝ когато откажеш диалог и разговор, не можеш да намираш взаимни решения. Според Росица Кирова позицията на ГЕРБ по отношение на Българска социалистическа партия е ясна - ще се водят диалози, основани на целите на едно бъдещо ръководство.

Преговорен екип отпред с президента Росен Плевнелиев и някогашния външен министър Соломон Паси ще води диалозите с всички партии от името на ГЕРБ. Заявката на Бойко Борисов беше обяснена с безспорната евроатлантическа ориентировка и на двамата.

Вижте целия диалог във видеото.
Източник: bnt.bg

СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


Промоции

КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР