Ще направим всичко необходимо, за да разнищим този казус и

...
Ще направим всичко необходимо, за да разнищим този казус и
Коментари Харесай

КЗД: Нямаме права да цензурираме акаунти в социалните мрежи, но не можем да останем безразлични

Ще създадем всичко належащо, с цел да разнищим този проблем и да стигнем до обективната истина. Това заяви Петър Кичашки от Комисията за отбрана от дискриминация в ефира на NOVA във връзка абсурда с Емили Тротинетката, Чеченеца и Куката.

" Може да се постанови санкция до 2000 лв. в началото, а в следствие - до 20 хиляди лв. на всяко от лицата, в тази ситуация тези инфлуенсъри ", изясни той.

" Ще създадем всичко по силите си, с цел да използван закона с цялата му суровост и правдивост ", безапелационен е той.

Той разясни, че Комисията няма пълномощията да закрие или цензурира сметки в обществените мрежи: " Ние като институция не можем да останем безразлични към въпроса, по тази причина реагираме с оптималната скорост. "
Източник: varna24.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР