Ще бъде трудно - така президентът Румен Радев коментира липсата

...
Ще бъде трудно - така президентът Румен Радев коментира липсата
Коментари Харесай

Радев за проваления избор на председател: Ще бъде трудно

" Ще бъде мъчно " - по този начин президентът Румен Радев разяснява неналичието на избор на ръководител на 50-ото Народно събрание.
" Вие сами знаете, че през последните три години аз доста пъти се обърнах към Народното събрание, от най-високата естрада на страната и приканих за ефикасни промени, за правораздаване, за правдивост, за стабилно развиване на социално-икономическите процеси, успеваемост, обучение, разцвет. Всичко е изговорено, което имах да кажа. Време е за деяние ", съобщи Румен Радев.
Депутатите през днешния ден не съумяха да изберат ръководител на 50-ото Народно заседание при първия опит в два тура. Кандидатите за поста бяха четирима, като на балотаж отидоха Петър Петров от „ Възраждане “ и Рая Назарян от ГЕРБ-СДС.
Източник: bulnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР