DARA в първото си интервю на родна земя: Щастлива съм, че целият свят е обърнал глава към България Звезди
" Щастлива съм за това, че целият свят сега е обърнал глава към България и имаме опция сега да покажем какъв брой надарени са българите и е късмет да се вдигне цялото културно равнище сега на нашата страна. Време, в което артистите би трябвало да са дружно, да творят, да пишат, да основават изкуство дружно, да има единодушие ". Това са думи на Дарина Йотова – DARA в студиото на " Денят стартира " по Българска национална телевизия.
Чаровната изпълнителка показа още, че: " Това беше моята задача още през цялото време и доста се веселя, че съумях да слага България в центъра на събитията. Чувствам се извънредно признателна и доста щастлива. "
Призна, че в никакъв случай не е имала подозрения, че нещата се случват с лекост и постоянно е знаела, че всичко при нея е идвало с някаква причина.
" Всеки ден ставах в 6.00 часа сутринта. Имах рутина от бягане, спринтове, писане в вестник, медитация, по-късно пеене и танци. По девет часа дневно, в продължение на месеци. Няма магия – има единствено работа и неизменност. "
Изпълнителката съобщи още, че мечтае в България да бъде основан Дом на артистите.
Чаровната изпълнителка показа още, че: " Това беше моята задача още през цялото време и доста се веселя, че съумях да слага България в центъра на събитията. Чувствам се извънредно признателна и доста щастлива. "
Призна, че в никакъв случай не е имала подозрения, че нещата се случват с лекост и постоянно е знаела, че всичко при нея е идвало с някаква причина.
" Уроците са доста скъпи по пътя и е хубаво всеки да съумява да си вземе записка за всяко нещо по пътя. Моят път сигурно беше много по-различен. Дори мои другари споделиха: като за филм е. Цялата история ми излизаше като един сън. Отиването ми да пребивавам в Гърция за месец и половина беше също фантастично. Аз в никакъв случай не съм живяла сама, камоли в друга страна сама. Но беше повратен миг, който оказа помощ доста за моето създаване на ментално и физическо равнище, тъй като там бяха всичките ми подготовки. "
DARA описа за ежедневния си режим като основа на триумф а.
" Всеки ден ставах в 6.00 часа сутринта. Имах рутина от бягане, спринтове, писане в вестник, медитация, по-късно пеене и танци. По девет часа дневно, в продължение на месеци. Няма магия – има единствено работа и неизменност. "
Изпълнителката съобщи още, че мечтае в България да бъде основан Дом на артистите.
Източник: woman.bg
КОМЕНТАРИ




