Шофьор на 54 години от Борино се е ударил с

...
Шофьор на 54 години от Борино се е ударил с
Коментари Харесай

Кола се удари в електрически стълб и се разцепи на две, има пострадали

Ш офьор на 54 години от Борино се е блъснал с автомобила си в електрически дирек и го е разцепил на две, заяви шеф бранш „ Пътна полиция “ в Смолян основен контрольор Пламен Йорданов.

Двама души са потърпевши при случая – лидерът на колата и 19-годишният му наследник. Те са превозени в УМБАЛ " Св. Георги " в Пловдив за лекуване. И двамата са с фрактури на основата на черепа и охлузни рани по главата, няма заплаха за живота им.

Пътният случай е станал в неделя вечер на ул. " Хр. Ботев " в Борино. По първична информация лидерът на лекия автомобил, заради несъобразена скорост с пътния релеф и влажен път, губи надзор над транспортното средство, като излиза от пътното платно и се удря в електрическия дирек.

Водачът е тестван за алкохол и се чака да излязат резултатите от кръвната проба. По случая е формирано досъдебно произвеждане.

Не пропускайте най-важните вести - последвайте ни в 
Източник: vesti.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР