6 месеца затвор получи мъж, шофирал с 4,52 промила
Шест месеца затвор, санкция от 1000 лева и лишаване на шофьорската брошура за период от 2 година получи М. Й. в Елин Пелин поради шофиране след приложимост на алкохол, оповестяват от пресцентъра Апелативна прокуратура-София.
На 16 май мъжът е бил спрян за инспекция от полицията. Направеният тест на място е отчел 4,52 промила.
Шофьор на 3,92 промила алкохол опустоши две коли
Взета му е шофьорската брошура и са свалени регистрационните табели на автомобила.
На идващия ден полицейските чиновници забелязали, че в града се движи лека кола без сложени регистрационни табели. При инспекцията е открито, че същият мъж е зад кормилото. При тестването му за приложимост на алкохол резултатът бил подобен с този от предходния ден – 4,56 промила.
Мъжът е осъждан през 2018 година за шофиране в нетрезво положение.
На 16 май мъжът е бил спрян за инспекция от полицията. Направеният тест на място е отчел 4,52 промила.
Взета му е шофьорската брошура и са свалени регистрационните табели на автомобила.
На идващия ден полицейските чиновници забелязали, че в града се движи лека кола без сложени регистрационни табели. При инспекцията е открито, че същият мъж е зад кормилото. При тестването му за приложимост на алкохол резултатът бил подобен с този от предходния ден – 4,56 промила.
Мъжът е осъждан през 2018 година за шофиране в нетрезво положение.
Източник: novini.bg
КОМЕНТАРИ




