Това е много хубаво, че го казва държавен орган, в

...
Това е много хубаво, че го казва държавен орган, в
Коментари Харесай

Владимир Тодоров: Фондът за пътна безопасност трябва да се управлява от няколко министерства

Това е доста хубаво, че го споделя държавен орган, в тази ситуация Сметна палата. Защото когато ние от неправителствения бранш обясняваме, че освен би трябвало да се покачват санкциите, това е неверна политика. Трябва да се подходи сложно и освен да се харчат пари за нови патрулки. Тези пари от санкции би трябвало да се харчат за пътна сигурност. Това съобщи ръководителят на Българската асоциация на потърпевши при произшествия Владимир Тодоров в „ Интервюто ” по Нова телевизия.

Източник: novini.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР