Шер казва, че синът й Илайджа Блу Олман е изчезнал

...
Шер казва, че синът й Илайджа Блу Олман е изчезнал
Коментари Харесай

Шер казва, че синът й Илайджа Блу Олман е изчезнал, опасява се, че парите му ще бъдат „похарчени за наркотици“

Шер споделя, че синът й Илайджа Блу Олман е липсващ и незабавно моли тя да бъде негов краткотраен аставник от боязън за психическото му положение здраве.

Певецът на „ Believe “ подаде нови правосъдни документи в четвъртък, в които се показва, че Алман е подготвен да получи средства от концерн, само че не е в положение да „ ръководи вярно финансите си “ заради „ тежките си проблеми с психологичното здраве и злоупотребата с субстанции “.

В документите, получени от Page Six, Шер твърди, че парите на Алман ще бъдат „ неотложно изхарчени за опиати “, без да му остава нищо, с цел да се грижи за себе си.

Тя също по този начин има вяра, че без надзор върху финансите си Алман, на 47 години, би изложил „ живота си на риск “.

Изпълнителят на „ If I Can Turn Back Time “, 77, също твърди в документите, че брачната половинка на Алман, с която той неотдавна се сдобри, Марианджела Кинг, ще „ предприеме стъпки, с цел да попречи “ на Алман да научи за чуването за консерватора, планувано за Ян 5.

Шер твърди в правосъдната до...

Прочетете целия текст »

Източник: worldnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР