Шефилд Юнайтед и Евертън завършиха наравно 2:2 в първи мач

...

Шефилд Юнайтед и Евертън не се победиха

Шефилд Юнайтед и Евертън приключиха наедно 2:2 в първи мач от съботната програмата от четвъртия кръг на Висшата лига на Англия.

Гостите от Ливърпул взеха задатък на " Брамал лейн " посредством Абдулай Докоре, който се разписа с добавка след безредие в наказателното поле при осъществяване на ъглов удар след четвърт час игра.

Домакините стигнаха до цялостен поврат след попадение на Камерън Арчър и автогол на вратаря на " карамелите " Джордан Пикфорд в края на първото полувреме.

Красиво попадение на новото попълнение Арно Данжума 10 минути след почивката възвърне равенството и оформи крайния резултат 2:2.

По този метод и двата тима записаха първи точки в актива си от началото на сезона, откакто имаха по три следващи загуби досега.
 Астън Вила победи Евертън с 4:0 в мач от Висшата лига