Шефът на Ракув - Артур Платек заяви пред Мач Телеграф,

...
Шефът на Ракув - Артур Платек заяви пред Мач Телеграф,
Коментари Харесай

Шефът на Ракув: Името на Марин Петков няма да излезе от списъка ми

Шефът на Ракув - Артур Платек съобщи пред " Мач Телеграф ", че името на футболиста на Левски Марин Петков няма да излезе от бележника му. Бившият шеф в Ботев Пловдив приказва за проваления трансфер на играча в полския клуб.

" В един миг Ракув беше доста решен да вземе Петков. Клубът в действителност беше доста покрай съглашение с Левски, само че в това време това съглашение не беше реализирано. Точно тогава пред Ракув се появи опция да вземе различен футболист от Полша и прехвърлянето беше сбъднат. И по този начин се случи, че не взехме българина.

Аз обаче считам и желая да подчертая, че Марин Петков е доста добър футболист, а Левски е превъзходен клуб. Имам доста положителни мемоари от срещите и диалозите си там и бих желал да благодаря на българския клуб за всичко, макар че не се стигна до прехвърлянето. Желая на Левски всичко най-хубаво, а на Марин Петков поисквам да направи огромна кариера и да отиде да играе в тим, където още повече ще се развие като състезател ", сподели Платек.

Тази вечер Ракув приема Арда в първи плейофен дуел на Лига на конференциите. Срещата стартира в 22:00 часа българско време.
 И италианци се подредиха на опашката за Марин Петков
И италианци се подредиха на опашката за Марин Петков

Те заплащат 1.3 милиона евро за правата на българина
Източник: topsport.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР