ШАРЛОТ, Северна Каролина (AP) — Майлс Бриджис имаше 24 точки

...

Майлс Бриджис отбеляза 24 точки, Хорнетс победиха Нетс със 110-99, за да прекъснат поредицата от 6 загуби

ШАРЛОТ, Северна Каролина (AP) — Майлс Бриджис имаше 24 точки и 10 битки, Брандън Милър добави 23 точки и Шарлът Хорнетс направиха още един удар върху отслабналите очаквания на Бруклин Нетс за плейофите с победа със 110-99 в събота вечер.

Ник Ричардс добави 15 точки и 11 битки, а Васа Мичич се включи с 12 точки и 10 асистенции за Хорнетс ( 16-48), който прекъсна поредност от шест загуби.

Кем Томас се завърна след неявяване от шест мача заради травма в глезена и вкара 31 точки, само че Нетс (25-39) паднаха с 4 1/2 мача зад Атланта Хоукс за 10-то и последно място за игра в Източната конференция с третата им загуба в четири мача.

Томас, който беше решение във времето за игра, реши да го даде ход и вкара 17 точки през първата четвърт при пукотевица 7 от 8, като в същото време оказа помощ на Нетс да изградят преднина от 12 точки.

Но инерцията нямаше да продължи.

Шарлот щеше да се бори, с цел да поведе с 63-52 на полувремето зад Бриджис и Милър. Бруклин имаше няколко пробива в...