Шампионска лига: Байерн победи Ман Юнайтед, Арсенал победи ПСВ

...
Сблъсъкът в тежка категория в Шампионската лига на УЕФА между

Сблъсъкът в тежка категория в Шампионската лига на УЕФА между Байерн Мюнхен и Манчестър Юнайтед завърши с победа с 4-3 за немския шампион с новото британско попълнение Хари Кейн сред голмайстори в мач, които отговарят на изискванията.

На друго място Джуд Белингам спечели драматичен късен победител за Реал Мадрид над Унион Берлин, а Арсенал започна кампанията си с голяма победа над ПСВ Айндховен в сряда вечер.

Продължете четене

списък от 4 елемента Семейства в шок, тъй като Пакистан разгръща войски за спасяване на отвлечени футболисти„Ушите ми кървят“: Испанският футболен шеф Рубиалес осъден за непоискана целувкаВеликият играч на Реал Мадрид Карим Бензема напуска клуба след 14 годиниБайерн Мюнхен привлече капитана на Англия Хари Кейн от Тотнъмкрай на списъка

В мюнхенската "Алианц Арена" Лерой Сане даде преднина на Байерн с изстрел, който премина през хватката на вратаря на Юнайтед Андре Онана, а Джамал Мусиала изведе Серж Гнабри за 2-0 малко след половин час.< /p>

Размус Хойлунд върна един удар в началото на второто полувреме с първия си гол за Юнайтед, но малко след това Кристиан Ериксен беше наказан за игра с ръка в наказателното поле и Кейн взриви в резултата от дузпата.

Сейн уцели гредата за домакините, преди един луд завършек да накара Каземиро да намали изоставането отново, като резервата Матис Тел вкара четвърти гол за Байерн, а Каземиро кимна още един при смъртта, за да направи 4-3.

Управляван от Ерик тен Хаг, Юнайтед претърпя три последователни загуби във всички състезания и загуби четири от последните си пет мача.

Байерн вече контролира Група А, в която в другия мач Галатасарай стигна до равенство 2-2 с ФК Копенхаген след два гола загуба.

Източник: aljazeera.com