Шампионът на Италия Милан записа втория си успех по време

...

Милан с разгромен успех в контролите

Шампионът на Италия Милан записа втория си триумф по време на лятната подготовка, откакто разруши с 5:0 в другарска среща Волфсбергер.

Двата отбора се изправиха един против различен в Клагенфурт, Австрия и предстоящо " роосонерите " преобладаваха напълно против четвъртия от миналото състезание в австрийската Бундеслига.

Голове на Рафаел Леао и Анте Ребич в края на първата част дадоха стабилен задатък на момчетата на Стефано Пиоли, а след почивката разликата продължи само да нараства.

Жуниор Месиас, Ясин Адли и Матео Габия бяха точни единствено в границите на девет минути сред 57-та и 66-та, с цел да оформят крайния резултат 5:0.

В идната си инспекция носителите на " Скудето " ще се изправят против Олимпик Марсилия, а това ще се случи в неделя (31 юли).

Междувременно испанският Атлетико Мадрид също записа победен триумф в първата си контрола за лятото. " Дюшекчиите " на Диего Симеоне удариха с 4:0 третодивизионния испански Нумансия.