Шампионът на Германия Байерн Мюнхен победи първенеца на Англия -

...

"Байерн" победи "Челси" в голов спектакъл

Шампионът на Германия " Байерн " Мюнхен победи първенеца на Англия - " Челси " в среща от шампионата Интернешънъл Чемпиънс Къп. Мачът приключи 3:2 за баварците, а за " сините " от Лондон дебют направи новата покупка от " Реал " Мадрид - Алваро Мората.

Срещата се игра пред близо 50 хиляди последователи на националния стадион в Сингапур.

Резултатът откриха баварците в 6-ата минута посредством Рафиня.

Мюлер съумя да направи резултата типичен в интерес на " Байерн ", като означи още две попадения за германците в 12-ата и 26-ата минута.

" Челси " съумя да понижи изоставането си в самия завършек на първото полувреме посредством Маркос Алонсо.

През втората част за британския първенец в игра влезе новото попълнение Алваро Мората, който дойде от " Реал " Мадрид за сумата от 78 млн. евро.

Именно той подаде на Миши Батушай, който вкара второ попадение за " Челси " 5 минути преди края.

" Байерн " ще играе против " Интер " на 27 юли от 14:35 ч. Два дни по-късно е вторият мач на " Челси " в шампионата. Момчетата на Конте излизат също против " Интер " от 14:34 ч., а и двете срещи ще може да гледате директно по RING.
Източник: btvnovinite.bg