Шампионът на Европа Реал Мадрид бе елиминиран изненадващо на четвъртфиналите

...

Реал Мадрид с шокиращо отпадане за Купата на краля

Шампионът на Европа Реал Мадрид бе отстранен изненадващо на четвъртфиналите от шампионата за Купата на краля на Испания след домакинска загуба с 1:2 от Леганес. Въпреки че бяха спечелили първия мач с 1:0, играчите на Зинедин Зидан не се показаха на равнище в реванша на „ Сантяго Бернабеу “ и в последна сметка трябваше да понесат разочароващото отпадане поради множеството позволени голове на личен терен.

Хави Ерасо даде преднина на гостите в 32-ата минута с хубав удар отвън наказателното поле, откакто се възползва от груба неточност в защитата на Реал. Малко след началото на второто полувреме Карим Бензема възвърне равенството, разписвайки се след асистенция на Лукас Васкес. В 57-ата минута обаче гостите от Леганес още веднъж излязоха напред в резултата след попадение на Габриел, който с глава донесе успеха на своя отбор. /БГНЕС
Източник: bgnes.com