Шампионът на България Лудогорец разгроми Арда Кърджали като гост с

...

Лудогорец попиля Арда за по-малко от едно полувреме

Шампионът на България Лудогорец разгроми Арда Кърджали като посетител с 4:0 в отсрочен мач от 4-тия кръг на Първа лига. Срещата трябваше да се изиграе в четвъртия кръг от шампионата, само че беше пренасрочена поради присъединяване на двата отбора в евротурнирите.

И четирите попаденията паднаха през първото полувреме. Още в 7-ата минута Пиерос Сотириу откри резултата с удар отблизо разстояние. Пет минути по-късно той асистира на Каули за 2:0. Алекс Сантана в 23-ата минута и Шоу в 39-ата направиха разгрома за Арда цялостен.
Ревностни орли бранят най-ценното си за старт на футболната 2022-ра в България
След очакване от няколко месеца футбола на най-високо равнище в България се завръща. Първият формален мач за 2022-ра година у нас ще е от о...
Прочети повече
За Лудогорец дебютираха новите попълнения Спас Делев, Рик и Жан Карничник. Последните двама се появиха като запаси в края на мача. Пълния процес на мача прочетете в SportLive.bg.